RSS kanály

Vážení návštěvníci, v této sekci Vám nabízíme RSS kanály pro získání seznamu článků, které vyšly na našem webu. Pro odběr článků je potřeba do svých RSS čteček zadat následující URL adresu:

http://kontextyhumanity.cz/feed/

Jak se přihlásit k odběru RSS zpráv na počítači, MAC či mobilních zařízeních?

Jak již bylo zmíněno, pro odběr zpráv je třeba mít na svém zařízení, kde chcete zprávy odebírat, nainstalovanou jakoukoliv RSS čtečku. Do aplikace RSS čtečky zadáte URL adresu http://kontextyhumanity.cz/feed/ a následně se Vám zobrazí seznam článků, které jsou již na webu publikované. Níže jsou uvedeny různé varianty RSS čteček, které můžete na svých zařízeních vyzkoušet.

Na počítači s operačním systémem Windows lze využít například program FeedReader, který můžetestáhnout ZDE. Pokud používáte aplikaci outlook nemusíte instalovat extra rss čtečku, aplikace má již tuto funkcionalitu integrovanou v sobě. ZDE je jednoduchý návod pro nastavení.

Pro odběr zpráv na zařízeních MAC s operačním systémem OS X doporučujeme stáhnout aplikaci RSS Follower přes AppStore.
Na mobilních zařízeních doporučujeme stáhnout aplikaci Free RSS Reader.

 

 

Konference Člověk a média

V pondělí 12. dubna 2021 od 19:00 proběhne online konference na téma „Sociální sítě: mezi svobodou a manipulací“. Bude hledat odpovědi na aktuální otázku, kde jsou meze svobody na internetu, který mimořádně silně ovlivňuje celou společnost. Hosty budou: Alexandra Alvarová (publicistka a spisovatelka), Josef Holý (expert na IT inovace a umělou inteligenci) a Pavel Havlíček

>>